کاربر گرامی : شما با موفقیت وارد سایت شده اید.
 
جستجو در بانک اطلاعات صنعت ایمنی و حفاظتی
درباره ما

پرتال سیستمهای حفاظتی و امنیتی، با هدف ایجاد سهولت و سرعت در دسترسی شما به اطلاعات جامع مربوط به صنعت ایمنی و حفاظت و معرفی صاحبان مشاغل مرتبط با آن،  را ه اندازی گردیده  است. از اینرو، این پرتال نه تنها برای جستجوگران اطلاعات حاوی مطالب جذاب و جالب است، بلکه تولیدکنندگان، واردکنندگان، فروشندگان محصولات و طراحان (یا به عبارتی تمامی حرفه های وابسته به صنعت حفاظت و امنیت) نیز می توانند از این طریق محصولات و خدمات خود را به صورتی ساده و به روز به مشتریان عرضه و برای آنها بازاریابی کنند.

استفاده از امکانات پرتال سیستمهای ایمنی و حفاظتی بسیار آسان است و نیازی به مهارت های تخصصی در امر کامپیوتر ندارد. شما به عنوان یک کاربر به راحتی می توانید به عضویت این فضای مجازی درآمده (عضویت به صورت رایگان است) و سپس از سایر امکانات آن بهره جویید. این فضا به شما امکان گشایش وب پرتال و پست الکترونیکی اختصاصیتان را می دهد که در آنجا می توانید به صورت مستقیم به معرفی خود بپردازید، در عین آنکه امکان برخورداری از تمامی خدمات پرتال مادر را نیز خواهید داشت.

خدماتی که به عنوان یک عضو در اینجا بدان دست خواهید یافت عبارتند از:

ثبت نام در بانک اطلاعات مشاغل:

در این بخش امکان معرفی کسب و کار خود را خواهید داشت و محدودیتی نیز در تعداد حرفه های قابل معرفی وجود ندارد.

ایجاد غرفه:

غرفه های مجازی این پرتال به دو گونه ساده و پیشرفته در نظر گرفته شده اند. تفاوت اصلی میان این دو نوع غرفه در تعداد محصولاتیست که می توانید در آنها معرفی کنید. شما امکان دسته بندی محصولات و حتی درخواست نظرسنجی درباره آنها را در این قسمت خواهید داشت.

تبلیغات:

تبلیغات عمده ترین عامل فروش محصول و تداوم یک حرفه اند. با ارسال در این بخش، امکان تبلیغ برای محصول یا حرفه تان را خواهید یافت.

خبرگزاری صنعت:

اگر خبری برای درج دارید، مثلا قصد فروش ویژه یک کالا و یا برگزاری همایشی را در سر می پرورانید، کافی است تا بعد از کسب اجازه از مدیریت پرتال آنرا برای نشر به پرتال ارسال کنید. خبر شما پس از تایید در خروجی اخبار قرار خواهد گرفت.

 نمایشگاه مجازی:

همانطور که از نام این بخش مشخص است، در اینجا اصناف، تولیدکنندگان و طراحان محصولات خود را در معرض بازدید مشتریان و علاقمندان قرار می دهند. تنوع محصولات و صرفه جویی در وقت از مهمترین فواید این نمایشگاه مجازی است. به علاوه، از آنجایی که این نمایشگاه دائما در حال به روز شدن است، شما به راحتی می توانید تازه ترین های بازار را حتی پیش از آنکه به صورت واقعی توزیع شوند، در این مکان ملاحظه کنید

اصناف:

با توجه به گستردگی مشاغل مرتبط با صنعت ایمنی وحفاظت ، تعداد اصنافی که در این بخش به معرفی خود و کالاهایشان پرداخته اند، بسیار زیادتر از توقع بسیاری از بازدیدکنندگان است که در واقع، خود موفقیتی برای ما به حساب می آید که توانسته ایم چنین طیف وسیعی از وابستگان صنعت حفاظت و ایمنی را در فضای پرتال خود جمع آوری کنیم. شما در اینجا می توانید تمامی آنچه را که نیاز دارید بیابید، از کوچکترین قطعات گرفته تا محصولات عمده، در انواع رنگ ها، مدل ها و قیمت ها، تولیدات داخلی و خارجی، و حتی شاید کالاهایی را که انتظار دیدنشان را نداشته اید و نمی دانسته اید که در زیرمجموعه ایمنی و حفاظت قرار دارند. اصناف موجود در این بخش دسته بندی شده اند و از اینرو، یافتن اطلاعات مربوط به آنها بسیار آسان است.

جدیدترین محصولات:

شما می توانید به صورت روزانه، برای آشنایی با تازه های بازار به این قسمت از پرتال مراجعه کنید. تولیدکنندگان و دست اندرکاران صنعت ایمنی و حفاظت که به عضویت پرتال درآمده اند نیز می توانند به راحتی محصولات نوین خود را در اینجا بارگذاری و معرفی کنند. مدت زمان معرفی کالا بستگی به انتخاب اولیه کاربر از منوهای مربوطه دارد.

ما مشتاق شنیدن نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم و مسلما در بهبود پرتال از آنها استفاده خواهیم نمود.

 
 
 
مناقصات

 
 
 
 
بخش علمی

 
 
 
 
اخبار