کاربر گرامی : شما با موفقیت وارد سایت شده اید.
 
جستجو در بانک اطلاعات صنعت ایمنی و حفاظتی
سمینارها - سمینار آدیش بازگشت به صفحه سمینارها

گردهمایی معرفی محصول جدید Dallmeier DVS 1600

شرکت آدیش الکترونیک، نماینده انحصاری Dallmeierآلمان در اسفند ماه 1389، نشستی را جهت معرفی محصول جدید شرکت Dallmeierدر محل ساختمان شماره 3 وزارت نفت و با حضور جمعی از مدیران و متخصصان حوزه حفاظت وزارت نفت و چند مجموعه دیگر برگزار نمود. در ابتدای این گردهمایی، جناب آقای احسنی مدیرعامل شرکت آدیش الکترونیک، به معرفی اجمالی این شرکت و نحوه‏ی ارتباط آن با شرکت Dallmeierآلمان پرداختند و سپس دستاوردهای مهم سال 2010، یعنی گسترش، کاهش زمان و هزینه در بخش تعمیرات در داخل کشور، و تلاش در جهت استانداردسازی نصب و اجرا و توجه به خدمات پس از فروش را بر شمردند. ایشان هدف از برگزاری این نشست را معرفی سیستم 1600DVSDallmeierبیان نمودند.

کارشناسان Dallmeier، آقایان بن اشمیت (مدیر پروژه) و اندریاس وولف (مدیر محصول) جهت ارائه اطلاعات علمی در محل حاضر بودند.

در ادامه آقای اندریاس وولف ضمن تشکر و قدردانی از مسئولین وزارت نفت به سبب ارائه فرصتی جهت معرفی محصول جدید شرکت Dallmeier، فلسفه اصلی شرکت را مشارکت عنوان کردند و خاطرنشان ساختند که رعایت این اصل مهم می تواند برای ارائه راهکارهای بهتر در پروژه‏ها کار ساز باشد.

معرفی فن آوری SEDOR

فن آوری SEDORشرکت Dallmeier، یک سیستم نرم افزاری مبتنی بر ماژول جهت تحلیل تصاویر است. این فن آوری در عین انعطاف پذیری، مبتنی بر الگوریتم بسیار پیچیده‏ای است که بیشترین دقت را در تحلیل و کمترین خطا را در تشخیص دارد.

فن آوری SEDORبا محصولات دیگر Dallmeierکاملا یکپارچه است و دارای رابط هایی نیز می باشد. این فن آوری از سال 1992 توسط شرکت Dallmeierبه بازار عرضه شده و تمام خدمات، تعمیرات و پشتیبانی آن نیز بر عهده این شرکت است.

معرفی دستگاه DVS 1600

این دستگاه، یک دستگاه ضبط صدا و تصویر 24 کاناله است که 16 کانال آن به عنوان کانال‏های تحلیلی کاربرد دارند.

امکانات DVS 1600

-         نرم افزار تحلیل تصاویر SEDORشامل:

·         Intruder: بهترین روش تحلیل تصاویر، اشیای موجود در یک منطقه، ورود، خروج، ظاهر شدن،  ناپدید شدن، پرسه زدن و ارائه دهنده الگوریتم های هوشمند برای جلوگیری از هشدار اشتباه جهت حفاظت محیطی.

·         Art-Protection: جهت تشخیص سرقت یا تماس با اشیا و مناسب برای موزه ها.

·         Traffic: تشخیص ازدحام، خودروهای متوقف شده، موانع یا اشیای موجود در جاده، شمارش و طبقه بندی، سنجش مسافت یا محاسبه سرعت متوسط.

·         People Counting : شمارش افراد و اشیا.

·         Wizard: برای هر یک از نرم افزارها.

-         امکان  ضبط  تصاویر ، تا سقف 16 کانال ورودی آنالوگ و 8 کانال ورودی IPبه صورت HDو با کاربری کامل DMS 240

انواع DVS 1600

-        آنالوگ

دارای 24 کانال آنالوگ ویدئویی برای ضبط تصاویر، امکان ضبط همزمان به صورت real-time، قابلیت stream  کردن، نمایش زنده، playbackو دسترسی از راه دور. امکان تحلیل تصاویر تا سقف 16 کانال

-         IPS

دارای 24 کانال ویدئویی تحت شبکه برای ضبط تصاویر، امکان ضبط همزمان به صورت real-time، قابلیت stream  کردن، امکان دسترسی از راه دور، پخش زنده و playback. قابل پخش با فرمت های H.264، MJPEG  و MPEG-4و امکان تحلیل تصاویر تحت شبکه تا سقف 8 کانال.

رابط ها

DVS 1600  دارای رابط های محلی است و می توان آن را با رابط های متمرکز Event Managerادغام کرد.

-         رابط های محلی DVS 1600

·         Pguard

·         XMLبرای تمامی رویدادها

·         HW i/o(5 خروجی، 30 ورودی)

-         رابط های متمرکز Event Manager

نرم افزار Event ManagerDallmeierجزء سیستم SEDORاست و به عنوان رابطی میان Dallmeierو بقیه سیستم ها کار می کند. سیستم های خارجی توسط سوکت های tcp/ipیاHW i/o  یکپارچه می شوند. هر رویداد ورودی بر روی یک نقشه رویداد ذخیره می شود و توسط قوانینی درون هسته Event Managerبا یکدیگر ترکیب می شوند. رابط های خروجی مختلف توسط یک Multi Plexerخروجی و از طریق XML، I/O، DBو ... تشخیص داده می شوند.

Event Managerدر Dallmeier SemSyیکپارچه شده و از یک SemSy Mapپیشرفته به عنوان مهم ترین رابط کاربری استفاده می کند.

پس از اتمام توضیحات آقای وولف، حاضرین در جلسه پرسش هایی در مورد محصول و کارآیی آن در پروژه های مختلف را به اشتراک گذاشتند تا از طرف کارشناسان پاسخ های مناسب دریافت نمایند.

 
 
مناقصات

 
 
 
 
بخش علمی

 
 
 
 
اخبار